page loader
ПРО НАС

BARKASCOFFEE
BarkasCoffee – це брендова мобільна кав’ярня, що функціонує на базі вінтажного ретро автомобіля 60-х років. Головною метою діяльності кав’ярні є задоволення потреб усіх поціновувачів кави, які зважаючи на наднапружений робочий графік, не мають можливості присісти в стаціонарній кав’ярні і, нікуди не поспішаючи, випити каву.

Унікальність мобільної кав’ярні BarkasCoffee
BarkasCoffee дарує всім жителям міст частинку Європи, яка ніби так близько, але так далеко. Це частинка Німеччини в Україні в поєднанні з італійською кавою та унікальними рецептами від світових кавових брендів. BarkasCoffee є родзинкою, оскільки це єдина мережа мобільних кав’ярень в Україні, що підкорює своєю оригінальністю, свіжістю ідеї та європейським трендом.

Переваги та специфіка мобільної кав’ярні BarkasCoffee
Поспішаючи на роботу, навчання, очікуючи громадський транспорт чи просто прогулюючись вулицями міста, перехожим випадає можливість насолоджуватися гарячим свіжим мобільним еспресо буквально “на ходу”. Проходячи повз кав'ярню, неодмінно відчувається аромат кави, адже весь процес приготування відбувається на ваших очах. В умовах сьогодення мобільна кав’ярня BarkasCoffee є не тільки хорошим способом зекономити час, але й спробувати якісну каву за приємною ціною.

Професійна команда мобільної кав’ярні BarkasCoffee
Бариста BarkasCoffee можуть знайти ключ до кожного серця своїх обожнюваних клієнтів. В нашому меню є лише визнані обрані напої, що заслужили загальну любов. Вони підкорюють своєю гармонією, витонченістю, своїм розкішним смаком і ароматом: еспресо, американо, капучіно, латте та фірмові напої від професійного бариста не залишать байдужими жодних поціновувачів натуральної кави.

Франчайзинг BarkasCoffee
Це найпростіший, зручний і безпечний спосіб стати власником успішного бізнесу. При організації бізнесу на умовах франчайзингу компанія BarkasCoffee передає право на торговельну марку іншій компанії або певній людині (франчайзі), надаючи дозвіл діяти від імені компанії, використовувати її репутацію, модель ведення бізнесу, механізми підтримки, маркетингові технології, продукт і послуги.
BarkasCoffee – це не в чистому вигляді франчайзинговий проект. Ми самостійно управляємо торговими точками BarkasCoffee, і це наш головний профільний бізнес. Саме тому ми спочатку створили власний бренд, до ідеалу відточили всі бізнес процеси і багаторазово переконались в успішності проекту. І лише після цього надали можливість іншим зацікавленим людям розпочати власну справу за допомогою готової бізнес моделі.

BarkasCoffee – це не просто брендова мобільна кав’ярня, це, в першу чергу, команда молодих енергійних людей, на меті якої популяризувати культуру CoffeeToGo шляхом створення всеукраїнської мережі.
BarkasCoffee – це благодійна допомога людям, які її потребують.
BarkasCoffee – це соціальний проект, втіленням якого є казковий герой Чарівник Баркасіус, що дарує людям радість та море позитивних емоцій.

BarkasCoffee: з любов’ю до кави, з любов’ю до життя!!!